"Ми зробили чітку заяву, як фракція "Батьківщина", так УДАР й "Свобода", про те, що ми готові не наполягати на своєму законопроекті в тому разі, якщо буде ухвалено проект закону Лабунської. Ми ще раз підтверджуємо, ця позиція офіційна", – сказав Яценюк.
Політик ствердив, що опозиція "готова на будь-які компроміси для того, щоб угоду було підписано, а саміт не було зірвано".
Разом з тим Яценюк заявив, що "те дійство, яке наразі відбувається на комітеті, є нічим іншим, як небажанням Партії регіонів підписувати угоду й затягнути процес до 24-ї години 27 листопада".
"Ми пішли на всі компроміси. Ми готові на пакетне голосування за законом про прокуратуру, за законом про вибори народних депутатів, за будь-якими іншими актами законодавства, якщо до цього пакета буде внесено рішення, що відповідає чотирьом критеріям стосовно Тимошенко", – сказав Яценюк.
Він додав, що опозиція віддасть усі голоси за законопроект Анжеліки Лабунської, або ж за пакетний варіант голосування.
Автором пропозиції про проведення в парламенті пакетного голосування за президентським законопроектом про прокуратуру, законопроектом про зміну виборчого законодавства та законопроекту про вирішення питання Тимошенко став голова комітету з питань законодавчого забезпечення і правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін.
Нагадаємо, Верховна Рада 7 листопада розгляне чотири законопроекти, які спрямовані на вирішення "питання Тимошенко".
Водночас у Партії регіонів заявили, що не бачать перспектив прийняття жодного з чотирьох проектів закону в первісному вигляді.
Місія спостерігачів Європарламенту – Пет Кокс та Олександр Кваснєвський, заявили, що вважають законопроект Лабунської найбільш оптимальним для досягнення консенсусу в питанні лікування засуджених за кордоном, що в свою чергу позитивно вплине на рішення "питання Тимошенко".