Яценюк назвав головну умову партнерства з Порошенком

12 Лютого 2016, 08:15

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що складність Конституції України заклала між президентом та урядом інституційний конфлікт, який закінчився в 2005 році колапсом демократичної коаліції, достроковими виборами і поверненням Януковича. Про це Яценюк сказав увечері 11 лютого в ефірі одного з телеканалів, передає Урядовий портал.

«У нас із Президентом спільно було завдання – цього не допустити», – наголосив Яценюк.

За словами прем’єра, він і президент «відкладають у сторону» особисті інтереси, що дає можливість проводити складні реформи в Україні.

Яценюк наголосив, що він – партнер Президента: «Якщо мій партнер Президент хоче бачити Прем'єра також партнером».

За його словами, зараз політична криза може бути подолана тільки одним шляхом – рішенням президента і фракції Блоку Петра Порошенка.

«Я поважаю будь-яке його рішення. Якщо він скаже: «шановні урядовці, я вважаю, ви неправильно працювали, я незадоволений вашою роботою як Глава держави», – ми приймемо це. Ставте резолюцію недовіри Уряду, ми приймемо це рішення – і Президента, і Парламенту. Ми поважаємо це рішення, тому що це демократія. Вічних посад не існує, і не треба ставити собі таку мету. Мету треба ставити – досягнути результату», – заявив Яценюк.

Нагадаємо, у цьому ж виступі Яценюк повідомив, що досі не вдалося провести реформу Державної фіскальної служби і митниці, державної служби та Нацагентства із заобігання корупції.