НОВИНИ

Яценюк перерахував, що урядові не вдалося реформувати

Прем'єр назвав "слабкі місця" роботи Кабміну.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк перерахував важливі реформи, які урядові не вдалося здійснити. Про це він заявив в ефірі політичного ток-шоу на одному з телеканалів.

"Про успіхи зараз говорити не популярно, тому я відкладу це для політичних експертів та істориків. Я скажу, де ми провалилися. Основне, що зараз треба змінити – це Державна фіскальна служба і митниця. Це перший блок. Я би його назвав побутовою корупцією", - сказав прем'єр.

Водночас, за словами Яценюка, міністр фінансів України вже презентував концепцію і новий підхід щодо реформи митниці. Він наголосив, що частина митниць, а саме чотири обласні митниці, передаються в управління іноземним радникам, а в цілому вся Державна фіскальна служба проходить реформу.

"Наприклад, ми вже втричі скоротили кількість податкових інспекцій – до 161 інспекції", - сказав Яценюк.

"Другий блок, що нам не вдалося – це змінити систему державної служби. І на це потрібен час. Третій блок – нам необхідно завершити формування Національного агентства запобігання корупції", - додав глава уряду.

Раніше повідомлялося, що на нараді лідерів фракцій з президентом прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк погодився провести звіт уряду перед парламентом 16 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.