Яценюк: Янукович зрадив, а Путін виграв

29 Листопада 2013, 19:58

 Яценюк наголосив, що президент Янукович «зрадив, продав, виміняв Україну на своє крісло президента в 2015 році»: «Від сьогоднішнього дня ми не маємо права говорити по відношенню до Януковича фразу «президент України». Такі президентами не можуть бути»,- сказав опозиціонер.

«У нас стоїть одна з найбільших проблем – це Віктор Янукович. Хто сьогодні виграв? Виграв сьогодні Владімір Путін»,  – сказав Яценюк.

Він наголосив, що першим завданням опозиції є зміщення "режиму Януковича". "Ми будемо домагатися розгляду в парламенті закону про імпічмент президента", – сказав політик.

Яценюк також підкреслив, що ще одне завдання опозиції – відставка уряду. Він нагадав, що в парламенті зареєстрована постанова «про відставку антиукраїнського уряду Азарова»: «Ми вимагаємо розгляду цієї постанови в парламенті».

Окрім того, Яценюк заявив, що опозиція проведе масові протестні акції по всій  Україні

«Ми разом проїдемо по всій Україні, щоб країна побачила єдність  опозиції та громадянського суспільства, є єдність великого проукраїнського народу», – сказав Яценюк.

 Наприкінці він наголосив: «Новий президент, новий парламент та новий проєвропейський уряд підпише цю угоду (про асоціацію з ЄС – ред.)».

Як відомо,  на саміті Східного партнерства у Вільнюсі президент Віктор Янукович  не підписав угоду про асоціацію України з ЄС.

У підсумковій декларації, прийнятій на Вільнюському саміті Східного партнерства, йдеться, що Україна та ЄС взяли до уваги позиції один одного і продовжують підтримувати зобов'язання підписати угоду про асоціацію.

 21 листопада  Кабінет Міністрів на засіданні прийняв розпорядження «Питання укладання угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з іншої сторони», згідно з яким в інтересах національної безпеки України процес підготовки до укладання угоди про асоціацію між Україною та ЄС призупинено.