Януковича висміяли в американському телешоу

Акценти
30 Листопада 2012, 21:39

В епізоді "Консультанти без кордонів" висміюються американські політичні консультанти, які по закінченні виборів у США відправляються працювати в інші країни.  

 

Журналіст розмовляє з представниками Болівії, України та Гондурасу, які працювали з  "консультантом без кордонів" Тедом Дівайном, які мають бути йому вдячними. 

Однак, українець Андрій Добрянський висловлює своє невдоволення роботою Дівайна: "Американські політичні консультанти повинні були зробити повне оновлення іміджу Януковича після того, як він пообіцяв посадити своїх суперників у в'язницю. Вони придумали політичні рекламні плакати з портретом усміхненого Януковича і простим слоганом:" Почую кожного ".

Журналіст зауважує: "Це прекрасно!"

"Ні, це не спрацювало. Він все одно засадив своїх опонентів за грати", – каже українець.

"Але ж це нічого не означає. Він міг почути щось, що йому не сподобалося, і тому посадив їх у в'язницю, – каже журналіст.

"Це не допомагає демократії", – заперечує Добрянський.

"Але він переміг. Значить наша система працює", – каже американський журналіст.

У епізоді використані кадри з президентської кампанії Віктора Януковича 2010 року.

Нагадаємо, раніше відомий американський карикатурист, лауреат Пуліцерівської премії Девід Хорсі у   Los Angeles Times зобразив нинішній стан української свободи слова карикатурою, де на "лавці у парку в Києві" зліва з табличкою "уряд" сидить людина, яка дуже нагадує Віктора Януковича, а справа – "медіа монополії". Між ними затиснуто маленку "вільну пресу", яка викрикує "вибачте, але мені потрібно більше простору".  

90