Янукович визнав, що дещо в Україні йому не належатиме ніколи

26 Червня 2011, 12:05

«Ви зростали разом із нашою незалежною державою. Цього року їй виповнюється 20 років. Ви – ровесники незалежності, ви – свідки перших кроків вітчизняної демократії», – зявив президент.

За його словами, молоді «тепер доступні усі новітні технології, які роблять ближчим і відкритішим увесь світ».

«Бажаю вам великого натхнення та завзяття, яке буває лише у молодості. Я вірю у ваш талант і бажання розвиватися. І як Президент робитиму усе, щоб ви мали можливість здійснити свої задуми у нашій країні. Вірте у здійсненність своїх мрій, і ваші перемоги стануть перемогами України!», – йдеться у привітанні.

Як повідомлялося, молодь з її днем також привітав прем’єр-міністр Микола Азаров.

За його словами, пріоритетом діяльності Уряду України є омолодження кадрового потенціалу в управлінському апараті, сприяння підвищенню кваліфікації молодих спеціалістів та їх просуванню по службі.

Нагадаємо, нещодавно молодіжні організації Львівщини пояснили владі, що за 20 років Незалежності виросло нове покоління, яке не примириться з наступом українофобії, зі спробами імперсько-комуністичного реваншу, з беззаконням і поліцейщиною, а також не примириться з режимом, що краде в України майбутнє, вдається до ницих поліцейських провокацій.