НОВИНИ

Молодь Львівщини не змириться з поліцейським режимом, що краде в України майбутнє

Молодіжні громадські організації Львівщини засудили події, які відбулися у Львові 9 травня, коли, проігнорувавши рішення суду, місцевих рад, працівники міліції під охороною провезли до Львова антиукраїнських екстремістів з «Родины» і «Русского единства».

Заяву молодіжних громадських організацій Львівщини було зачитано на позачерговій сесії Львівської облради 12 травня.

«Попри заборону суду працівники міліції забезпечили заїжджим з Криму і Одеси провокаторам можливість провести мітинг з використанням червоних прапорів. А проти львів’ян і молоді, яка вийшла протестувати проти таких незаконних дій, міліція застосувала брутальну силу», – сказано у заяві.

Всю вину за події 9 травня молодіжні організації поклали на Львівську ОДА та обласне управління МВС.

«За 20 років Незалежності виросло нове покоління, яке не примириться з наступом українофобії, зі спробами імперсько-комуністичного реваншу, з беззаконням і поліцейщиною. Молоде покоління не примириться з режимом, що краде в України майбутнє, вдається до ницих поліцейських провокацій», – наголошується у документі.

У заяві також зазначається, що такими діями «владний режим намагається відвернути увагу українців, організовуючи червонопрапорні провокації, намагається залякати українців, демонструючи брутальність міліції».

«Промосковські ляльководи, відвертаючи увагу українського народу від наростаючої соціальної катастрофи, намагаються примітивними провокаціями продовжити своє перебування при владі», – сказано у заяві.

Молодіжні громадські організації закликали депутатів облради дати справедливу оцінку «поліцейській провокації», яка відбулася у Львові 9 травня.

Текст заяви підписали керівники 14 молодіжних громадських організацій Львівщини.

Як повідомлялось, 12 травня керівництво активісти «Русского единства» заявили, що у провокаціях у Львові винен суд, який заборонив масові акції в місті 9 травня.

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, - представниками партій КПУ, «Родіна», «Русское единство» і ветеранами.

За результатами подій 9 травня у Львові порушено п’ять кримінальних справ і складено вісім адміністративних протоколів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.