Янукович вірить, що поділити Азовське море з Росією нарешті вдасться

23 Жовтня 2012, 00:12

За словами  Януковича, сьогоднішня зустріч з  Путіним підтвердила взаємне розуміння, що завершення договірно-правового оформлення українсько-російського державного кордону має супроводжуватися комплексом заходів, що сприятимуть розвитку існуючих ділових контактів, а також вільному переміщенню громадян України і Росії.

Водночас анонсована прес-службою Кремля угода щодо пересування військових формувань ЧФ у Криму не була підписана  у межах візиту президента України до Москви.

За підсумками переговорів президентів України і Росії між урядами України і РФ були підписані протокол про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2012 році і угода про реадмісію.

Нагадаємо, 19 жовтня міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко висловив думку, що найближчим часом Україна і Росія знайдуть «взаємоприйнятні рішення» в питанні делімітації кордону в Азовському морі та Керченській протоці.

«Думаю, що найближчим часом ми зможемо вийти на взаємоприйнятні рішення, які будемо готові надати керівництву двох країн», – сказав Грищенко, зазначивши, що сторони зуміли домовитися про найважливіші параметри і зараз необхідно вирішувати питання на експертному рівні.

12 липня президенти Росії і України Володимир Путін і Віктор Янукович підписали спільну заяву про делімітацію морського простору в Азовському і Чорному морях.

98