НОВИНИ

Янукович і Путін поділили Азовське і Чорне моря

Президенти України і Росії підписали Спільну заяву про делімітацію морських просторів в Азовському і Чорному морях, а також у Керченській протоці. Відповідні документи Віктор Янукович і Владімір Путін підписали у Ялті, повідомляє прес-служба президента.

"Сторони вважають важливим здійснити делімітацію морських просторів в Азовському і Чорному морях, а також у Керченській протоці, в дусі дружби, добросусідства і стратегічного партнерства, з урахуванням законних інтересів обох держав", - зазначається у спільній заяві президентів. У цьому зв'язку сторони виходять із доцільності після досягнення згоди щодо всіх згаданих просторів укласти відповідну двосторонню угоду.

У документі також відзначається намір сторін забезпечити співробітництво в Азово-Керченській акваторії, включаючи стабільну роботу і розвиток Керч-Єникальського каналу шляхом створення українсько-російської корпорації з управління цією судноплавною артерією.

Прес-служба президента не уточнює деталі угод.

Нагадаємо, Путін прибув в Україну для участі в засіданні україно-російської міждержавної комісії. Україна розраховує обговорити з Росією питання демаркації кордону й делімітації морського кордону на засіданні міждержавної комісії. Україна й Росія також обговорять співробітництво в енергетичній сфері.

Як повідомлялося раніше, президент Янукович має намір відвідати Росію з державним візитом восени цього року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.