«Ми знизили ставки податку на прибуток підприємств, запровадили єдиний соціальний внесок, зменшили загальну кількість податків і зборів, спростили процедуру адміністрування податків, створили сервісні центри податкової служби», – сказав Янукович.
Він підкреслив, що сприятливі умови спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності допомогли побудувати в Україні міцний сектор малого та середнього бізнесу.
«Громадяни України не бояться відкривати власну справу та займатись економічною діяльністю», – зауважив Янукович.
За його словами, спираючись на передовий європейський досвід, в Україні об’єднано митну та податкову служби у Міністерство доходів і зборів.
«Це дозволяє нам створити єдину базу даних і чітку систему контролю з моменту ввезення товару і до моменту його реалізації на внутрішньому ринку. Впевнений, що формування такої бази даних сприятиме боротьбі з корупцією», – зазначив Янукович.
Він нагадав, що задля стимулювання інвестиційної діяльності прийнято рішення надати податкові та митні пільги суб'єктам господарювання в пріоритетних галузях економіки.
«Відповідні зміни було внесено до Податкового та Митного кодексів», – сказав Президент.
Як повідомлялось, також Янукович запевнив, що наразі влада працює над створенням ефективного механізму захисту прав власності, що є одним з основних напрямів реформування правоохоронної і судової систем.
"Нова редакція закону про прокуратуру і змін до Конституції, які посилять незалежність суддів від політичного впливу, пройшли експертизу і отримали схвалення Венеціанської комісії. Завдяки цим змінам, бізнес буде захищений від незаконних судових рішень, і нелегального тиску правоохоронців" , – пообіцяв президент.
Читайте також: Чергове покращення для своїх. Програма уряду не привнесе якісних змін в економіці