Янукович поїде в Росію «як завжди, з надією» на вирішення «газового питання»

18 Березня 2012, 17:45

Вінтерв'ю телеканалу «Росія-24» (Вести) у неділю, 18 березня, президент України зазначив, що за час його президентства вдалося вирішити багато раніше невирішені питання з РФ, крім «газового» питання.

«Нам багато чого вдалося зробити з Дмитром Анатолійовичем (Мєдвєдєвим – Ред.) за короткий період часу, який ми працюємо разом, за ці два роки з 2010 року. Одне залишилося таке, по-крупному, питання (газове – Ред.), яке тривожить сьогодні не тільки Україну і Росію, але і Європу, і в світі привернуло величезну увагу сьогодні. Для України воно було, є і залишається економічним, але його, природно, перевели в ранг політичного», – заявив він.

Відповідаючи на запитання, з чим Янукович їде в Москву 19 березня, український президент сказав: «З надією, як завжди».

Він також висловив упевненість, що у Києва і Москви вистачить політичної волі і мудрості вирішити це питання. При цьому він не став прогнозувати, наскільки може затягтися рішення газового питання.

Нагадаємо, 2 березня ВАТ "Газпром" передав НАК "Нафтогаз України" проект угоди по газу, який передбачає, зокрема, зниження ціни за блакитне паливо на 10%.

Як відомо, раніше Янукович заявив, що відносини між Україною та Росією ніколи не були простими. «Простими відносини України та Росії ніколи не були, тому що Росія занадто велика країна і, як казав один відомий політик, спати поруч із ведмедем спокійно не можна», – зазначив президент.