НОВИНИ

Янукович про Росію: спати поруч із ведмедем спокійно не можна

Президент Віктор Янукович стверджує, що питання про поставки газу – єдина проблема у відносинах між Україною та Росією.

«Можу однозначно сказати: звичайно, у нас непросте питання, в якому ми зійшлися в конфлікті інтересів - газове питання. Ось якщо забрати газове питання - воно для нас є принциповим і ми ніколи від нього не відступимо, - якщо забрати це питання, у нас все добре, у нас немає проблем жодних інших», - заявив Януковичв інтерв’ю трьом телеканалам.

За його словами, відносини між Україною та Росією ніколи не були простими.

«Простими відносини України та Росії ніколи не були, тому що Росія занадто велика країна і, як казав один відомий політик, спати поруч із ведмедем спокійно не можна», - зазначив президент.

Крім цього, Янукович вважає, що позиція виборчого штабу кандидата в президенти Росії прем'єр-міністра Владіміра Путіна щодо приналежності Криму Україні політична.

«Я вважаю, що це елемент політики... Подібного роду коли робляться заяви - це не ознака сили, це ознака слабості», – зазначив він.

На його думку, позиція начальника виборчого штабу Путіна Станіслава Говорухіна, викладена в агітаційній брошурі, де він називає історичною несправедливістю стосовно Росії перебування Криму в складі України, а також виражає думку щодо необхідності участі України в створенні Євразійського союзу, продиктована виборчою боротьбою.

За інформацією Януковича, до появи цієї брошури причетні окремі депутати Державної думи Росії.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров відзначив, що взаємовигідне рішення з газового питання між Україною і Росією має бути знайдено найближчим часом.

Водночас узгодження газового питання з Росією поки що безуспішне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.