Янукович побажав гостям Євро-2012 “м’якої посадки”

28 Травня 2012, 11:15

Виступаючи на урочистій церемонії відкриття терміналу в аеропорту "Бориспіль", Янукович подякував усім, хто мав причетність до його будівництва, та побажав пасажирам комфорту та "м’якої посадки".

На переконання Януковича, Україна зробила все для того, «щоб це свято відбулось і щоб не підвести тих, хто дав нашій державі це право».

«Але ми добре розуміємо, що така робота об'єднує всю державу над глобальними проектами», – сказав він і додав, що це й «інвестиції наступному поколінню, яке користуватиметься цією чудовою інфраструктурою».

Відповідно до розповсюдженого під час церемонії відкриття прес-релізу,  термінал D в аеропорту "Бориспіль"  став найбільшим в Україні терміналом, його площа становить 107 тис. кв. м, він зможе обслуговувати до 15 мільйонів пасажирів на рік.

У зоні відправлення нового термінала 61 стійка реєстрації, 18 пунктів контролю авіаційної безпеки, 28 кабін паспортного контролю.

Галерея очікування рейсів у зоні відльоту завдовжки становить 870 м, для зручності пересування пасажирів комплекс уперше в Україні обладнаний системою пасажирських конвеєрів, швидкість руху яких становить 0,5 м/с, довжина стрічок – від 28 до 58 м. Пропускна здатність системи обробки багажу більш як 3 тис. одиниць на годину.

Термінал обладнаний 11 стаціонарними аеромостами, які дозволять приймати 6 великих і 5 середніх літаків, у перспективі заплановане добудування галереї термінала з можливістю установки 2 додаткових аеромостів.