НОВИНИ

“Бориспіль” посів 5 місце серед найгірших аеропортів світу

Київський аеропорт "Бориспіль" посів п'яте місце в Топ-10 найгірших аеропортів світу для сну та відпочинку пасажирів, опублікованому міжнародним порталом The Guide to Sleeping in Airports.

Рейтинг найкращих та найгірших аеропортів для сну було складено за відгуками мандрівників. До уваги бралися комфортність залів очікування, ввічливість персоналу, наявність необхідної інфраструктури, безпека пасажирів та їхніх речей тощо.

За даними сайту, очолив Топ-10 найгірших в цьому сенсі аеропортів Міжнародний аеропорт Маніли. Там всюди довгі черги, багато кишенькових злодіїв, а працівники аеровокзалу вимагають хабарі.

На другом місці - паризький "Бове". Його головний недолік полягає в тому, що аеропорт не працює цілодобово, і пасажири змушені в очікуванні літака ночувати у самому терміналі.

На третьому місці - ісландський "Кефлавік", де пасажирів ранкових рейсів просто виганяють на вулицю, забороняючи їм ночувати в будівлі. На четвертому - аеропорт "Караваджіо" в Бергамо.

А на п'ятому – київський "Бориспіль", де, за даними порталу, фіксуються "випадки шахрайства, обмежена кількість сидячих місць і відсутність жодних послуг для довгострокового перебування або транзиту".

Навпаки, найкращим аеропортом світу для сну та відпочинку було визнано "Чанги" в Сінгапурі, де є басейн, спа-центр, кінотеатр, ігрові приміщення тощо.

На другому місці - міжнародний аеропорт Гонконгу з його приміщеннями для дітей, садами, виставковим залом, 4D-кінотеатром і полем для гольфу. На третій сходинці - південнокорейський аеропорт "Інчхон", де є зручні місця для відпочинку пасажирів, які подорожують транзитом, сауна та спа-центр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.