Янукович наказав Пшонці перевірити Ядуху

27 Грудня 2011, 19:57

«Пропоную забезпечити повну і неупереджену перевірку інформації, наданої представниками ЗМІ під час прес-конференції, щодо діяльності голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Ядухи, голови Великоновосілківської районної ради Донецької області В.Шири та вжити за результатами перевірки вичерпних заходів реагування відповідно до законодавства», – зазначається у дорученні.

Про виконану роботу Генпрокурор має доповісти до 20 січня 2012 року.

Низку доручень за підсумками зустрічі глави держави з представниками ЗМІ отримав також прем’єр-міністр Микола Азаров.

Він, зокрема, має передбачити під час внесення змін до Держбюджету на 2012 рік  видатки, необхідні для будівництва другої черги водогону від селі Чернелівка Красилівського району до міста Хмельницький.

Окрім того, Кабмін має забезпечити завершення будівництва Волинського обласного перинатального центру у Луцьку, а також спорудження та реконструкцію автодороги Київ-Черкаси-Дніпропетровськ, зокрема через міста Канів та Чигирин.

Нагадаємо, губернатор Хмельниччини у червні 2010 року оприлюднив ідею «божественного» походження влади Віктора Януковича. Зокрема, Ядуха заявив, що: «Ця влада від Бога». Можливо через це, згодом Ядуха заборонив керівникам райдержадміністрацій без свого дозволу писати листи президенту та уряду.

Читайте також: Зад і бік від Януковича