НОВИНИ

Янукович не заздрить журналісту, який запитав про його «солодке життя»

Президент Віктор Янукович заявив, що не заздрить журналісту «Української правди» Мустафі Найєму, який запитав його, чому в країні спостерігається економічний занепад, а в резиденції «Межигір’я» продовжується спорудження нових маєтків сім’ї президента.

«Я вам скажу, те, що ви так бурно розвиваєте, мене взагалі мало цікавить. І скажу, за якою причиною, тому що я дуже мало маю часу для насолоди. Вчора, наприклад, я близько третьої ночі приїхав додому, а сьогодні встав о 6 ранку. Позавчора це було трішки раніше і так далі. Тому про яке солодке життя ви говорите, я не знаю, і обговорюєте весь час тему моєї сім’ї. Я вам хочу сказати, я вам не заздрю», – заявив Янукович.

Після цього він зробив паузу, а потім почав сміятися. У залі також почався сміх.

«Ми з вами один одного добре знаємо і розуміємо…», – додав він.

«Будь-ласка наступне запитання», – заявила прес-секретар президента Дарія Чепак.

«Решту додумайте самі…», – зазначив ще Янукович.

Як повідомлялось, компанія «Танталіт», що активне забудовує територію урочища «Межигір'я», де мешкає президент Віктор Янукович, стала одним з найбільших підприємств столиці за сумою податкового кредиту.

Нагадаємо, 10 листопада Київський окружний адміністративний суд, який розглядає позов «Української правди» до Вишгородської райадміністрації через її відмову надати договір купівлі-продажу Віктором Януковичем 2010 року земельної ділянки в «Межигір'ї», залучив Януковича як третю сторону по справі надання інформації щодо вартості земельної ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.