Янукович наказав Азарову готуватися до Дня незалежності

19 Червня 2012, 17:21

Зокрема, Янукович доручив Кабміну створити оргкомітет з підготовки святкування на чолі із прем'єр-міністром Миколою Азаровим, забезпечити здійснення витрат на організацію свята.

У рамках святкування Янукович розпорядився провести 23 серпня, у День державного прапора церемонію урочистого підняття прапора, а також урочистості в Києві за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатського і дипломатичного корпусів, громадських, релігійних і міжнародних організацій, учених, української діаспори, делегацій всіх областей України, а також урочисті заходи в обласних і районних центрах, інших населених пунктах.

Передбачається покладання квітів до пам'ятних знаків і пам'ятників видатним діячам української держави, проведення наукових конференцій, круглих столів, виставок фотографій й архівних документів, присвячених історії української держави й питанням сучасного розвитку держави, культурно-художніх заходів і спортивних змагань.

Крім того, Янукович доручив Міністерству оборони й місцевих адміністрацій забезпечити проведення 24 серпня святкових феєрверків у Києві й Севастополі, обласних центрах і містах-героях.

Міністерству закордонних справ указом запропоновано вжити заходи із залучення до участі в урочистостях з нагоди 21-ї річниці незалежності представників дипломатичного корпуса іноземних держав й української діаспори, організації закордонними дипломатичними установами України заходів щодо святкування 21-ї річниці незалежності за участю представників української громадськості за кордоном.

Нагадаємо, минулого року під час святкування Дня незалежності відбулися сутички між працівниками міліції і учасниками опозиційного мітингу, які намагалися пройти на Хрещатик і Банкову.

При цьому «Беркутівці» застосували сльозогінний газ проти демонстрантів, який згодом у міліції назвали «засобом від тарганів».

Після сутичок низка депутатів від опозиції побували на допитах у міліції.