НОВИНИ

Проти людей, які 24 серпня проривали кордон міліції, порушили справу

Слідчий відділ Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві порушив кримінальну справу за фактом хуліганства під час організованих опозицією заходів у Києві в День незалежності 24 серпня. Про це сказано у повідомленні прес-служби прокуратури Києва.

Справу порушено за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу (хуліганство).

За даними МВС, 24 серпня, незважаючи на рішення Окружного адміністративного суду Києва про заборону проведення 24 серпня в центрі зборів, мітингів, ходів, демонстрацій, учасники політичних акцій намагалися прорватися крізь кордони міліції на вулиці Володимирській, ігноруючи вимоги міліції зупинитися.

В результаті сутичок учасники мітингу завдали тілесних ушкоджень 6 співробітникам міліції.

Учасників акцій звинувачують у грубому порушенні громадського порядку, опорі представникам влади, що виконують обов'язки з охорони громадського порядку, з нанесенням тілесних ушкоджень останнім і пошкодженням майна.

Нагадаємо, незважаючи на заборону суду проводити акції опозиції в будь-яких місцях, крім парку імені Тараса Шевченка, учасники багатотисячного мітингу, організованого Комітетом опору диктатуріз нагоди Дня Незалежності, мали намір іти пішою ходою до Адміністрації Президента, щоб передати главі держави Віктору Януковичу резолюцію, яку вони ухвалили.

Однак бійці спецпідрозділу міліції «Беркут» перегородили вулицю Володимирську, щоб не допустити прохід колони до Адміністрації Президента. Також вулиця була перекрита автозаками і автобусами з «беркутівцями».

Прес-служба партії «Батьківщина» заявила, що у центрі Києва десятки учасників пішої ходи прихильників опозиції отримали травми внаслідок застосування бійцями спецпідрозділу міліції «Беркут» сльозогінного газу.

В столичній міліції заявили, що під час вчорашньої спроби прихильників опозиції прорвати міліцейський кордон, хтось із бійців «Беркуту» застосував «якусь аерозоль», можливо, засіб від тарганів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.