Янукович на саміті НАТО говорив з главами держав про євроінтеграцію та демократію України

22 Травня 2012, 00:37

"Всі інші контакти, які були, в тому числі і з президентом Польщі, вони стосувалися питань європейської інтеграції, вони стосувалися питань Євро – 2012, співробітництва, тому що це для нас буде найважливіша подія цього року", – сказав Янукович журналістам в понеділок в Чикаго. 

Крім того, президент підкреслив, що участь в самітах дає можливість неформальних зустрічей, що є важливим для питань співробітництва. "Крім офіційних зустрічей (на саміті НАТО – ред..) багато було неформальних зустрічей з моїми колегами з інших країн, і це дуже важливо.  Будь-які контакти завжди сприяють інтересам нашої держави і вирішенню різних питань», – сказав Янукович.

Відповідаючи на питання про те, чи обговорювалось  питання дотримання демократії в Україні під час таких зустрічей, глава країни сказав: «Ми постійно про неї (про демократію – ред.) говоримо, цілодобово".

Як повідомлялось, 21 травня під час  саміту НАТО в Чикаго, США, лідери країн альянсу  озвучили декларацію,  в якій  закликали Україну усунути недоліки судової системи для забезпечення верховенства права.