Янукович: динаміка розвитку Євразійського Союзу викликає зацікавленість

Акценти
9 Листопада 2012, 17:23

Відповідаючи на запитання про перспективи співпраці України з Євразійським Союзом, Янукович зазначив, що в цьому питанні влада виходить з економічних інтересів нашої держави.

«Ми зацікавлені у співпраці з усіма інтеграційними об'єднаннями, що сприятимуть розвитку економіки нашої країни», – сказав Янукович.

За його словами, сьогодні ще рано давати оцінки діяльності Євразійського Союзу та порівнювати його з ЄС. «Це об’єднання перебуває на початковій стадії формування, але динаміка його розвитку викликає зацікавленість», – додав він.

При цьому Янукович заявив, що європейська інтеграція України залишається зовнішньополітичним пріоритетом нашої держави та ключовим орієнтиром її внутрішнього розвитку.

За його словами, Україна налаштована на якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію з ЄС включно зі створенням поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

«На нинішньому етапі головним завданням наших відносин з Європейським Союзом є укладення Угоди про асоціацію включно зі створенням поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Наша держава налаштована на якнайшвидше підписання цієї Угоди», – наголосив він.

Нагадаємо, у березні Янукович в інтерв'ю телеканалу "Росія-24" заявив, що не виключає внесення змін до Конституції або проведення всеукраїнського референдуму для вступу України в Євразійський союз. Щоправда, гарант зазначив, що Україна поки не готова дати конкретну відповідь про свою участь у союзі.

93