Янукович Азарову і Клюєву: у когось полетить голова

15 Вересня 2011, 13:42

Президент звернув увагу на роль місцевих органів влади у виконанні міжнародних зобов'язань України щодо рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату й Кіотському протоколу до неї.

Він зазначив, що виконання міжнародних зобов'язань ускладнюється відсутністю координації роботи на місцях щодо розробки й узгодження з іноземними контрагентами проектів, які можуть бути реалізовані в рамках Кіотського протоколу.

«Я вимагаю від керівників місцевої влади активно приєднатися до вирішення цієї програми й хотів би зробити акцент, Микола Янович (Азаров), – дуже незадовільно реалізовується це питання. Ви знаєте це краще, ніж я, тому, Андрій Петрович (Клюєв), Микола Янович… я застерігаю вас, що якщо буде зірвана Кіотська програма, у когось полетить голова», – заявив Янукович, звертаючись до прем'єра й першого віце-прем'єра.

Він доручив Азарову й Клюєву перевірити, як у кожному регіоні працюють механізми, що сприяють реалізації проектів у рамках Кіотського протоколу.

Як повідомлялось, комітет з виконання зобов'язань рамкової конвенції ООН про зміну клімату в жовтні планує розглянути можливість тимчасової заборони Україні торгувати квотами на викид парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

13 вересня, Кабінет міністрів України доручив Державному агентству екологічних інвестицій передати одиниці скорочення викидів (парникові квоти) на 6,7 млн тонн країнам-покупцям – Великобританії, Іспанії та Швейцарії

Нагадаємо, у липні Микола Азаров наказав міністру охорони здоров’я «повідривати голови» винним у нестачі ліків.