Гриценко: Бульдозер Януковича споживає паливо, забруднює повітря і стоїть на місці

26 Червня 2011, 13:45

Він впевнений, нині вже можна оцінити, чи справдилися очікування та сподівання виборців після перших 15-ти місяців роботи президента Януковича.

«Ніхто не очікував, що він буде таким собі інтелектуалом, генератором ідей і реформ. Однак, він сам себе завжди позиціонував як міцного господарника, який, якщо треба, через коліно зламає будь-кого і змусить виконувати накази», – нагадав Гриценко.

Втім, за його словами, далеко не всі знають, що навіть цього не сталося.

«Я можу наводити багато прикладів чинних та обов’язкових до виконання указів президента, підписаних у квітні, липні, грудні минулого року, в яких чітко визначено, хто має що зробити та у які строки, проте вони не виконуються. І за це ніхто не відповідає. Чинна влада, мов бульдозер, пихтить, споживає паливо, забруднює повітря, але стоїть на місці», – наголосив політик.

Стосовно ж реформ, оголошених президентом, народний депутат відзначив, що жодної з них виконано не буде.

«Як можна за 5 років провести 21 заявлену реформу? Це нонсенс», – вважає голова «Громадянської позиції».

Проблемою чинної влади Гриценко назвав і поглиблення прірви між нею і суспільством, коли десятки мільйонів буквально «випадають в осад», коли люди не можуть звести кінці з кінцями.

«Водночас абсолютно безкарно і безбожно збагачується керівна верхівка, використовуючи владні крісла. Це людей збурює, створює недовіру до проведення реформ або реалізації будь-якої цілеспрямованої політики», – підкреслив Гриценко

Як повідомлялось, за офіційною інформацією Держстату, у квітні середня заробітна плата в Україні підвищилася порівняно з березнем на 0,08%, або на 2 гривні до 2 533 гривні на місяць.

Тоді, як у березні середня заробітна плата підвищилася порівняно з лютим на 8,3%, або на 193 гривні до 2 531 гривні на місяць.

Нагадаємо, як зазначається у доповіді Інституту Горшеніна «Великий український бізнес і уряд України», більшість членів Кабінету міністрів – мільйонери. Так, в українському уряді працює чотири людини, прибутки яких за 2010 рік перевищили один мільйон гривень.

Нагадаємо, у березні лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що ознакою відновлення економіки країни Партія регіонів розцінює той факт, що 16 депутатів-регіоналів потрапили в Топ-200 найбагатших українців.

Раніше, Єфремов заявляв, що крадіжки бюджетних коштів допустимі у розмірі 10%.