ГПУ перевірить причетність Єфремова та Королевської до фінансування терористів

12 Січня 2015, 21:14

Генеральна прокуратура України перевірить причетність нардепа від "Опозиційного блоку" Наталії Королевської та колишнього депутата від "Партії регіонів" Олександра Єфремова до фінансування бойовиків на сході України. Про це на своїй сторінці в Facebook написав старший помічник генпрокурора з особливих доручень Валерій Карпунцов.

"Як відомо, Уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко направила запит у Генпрокуратуру з проханням перевірити причетність нардепа від "Опозиційного блоку" Наталії Королевської та колишнього депутата від "Партії регіонів" Олександра Єфремова до фінансування бойовиків на сході України. У зв'язку із значним суспільним резонансом та необхідністю оперативного реагування на прояви сепаратизму, мною було подано відповідний рапорт Генеральному прокурору України", – повідомив Карпунцов.

За його словами, 6 січня Генеральний прокурор України Віталій Ярема зобов'язав першого заступника зареєструвати повідомлення у ЄРДР та провести досудове розслідування щодо можливої причетності Єфремова, Королевської та інших до сепаратистської діяльності та фінансування незаконних збройних формувань.

"Питання взято на особистий контроль Генерального прокурора", – запевняє Карпунцов.

Як повідомлялось, у листопаді СБУ відкрила і розслідує кримінальні провадження щодо Олександра Єфремова, Оксани Калетник, Миколи Левченка, Вадима Колесніченка та інших, підозрюваних у посяганні на територіальну цілісність і конституційний устрій країни.