НОВИНИ

СБУ відкрила справи проти колишніх народних депутатів

Відкриті і розслідуються кримінальні провадження щодо Олександра Єфремова, Оксани Калетник, Миколу Левченка, Вадима Колесніченка та інших, підозрюваних у посяганні на територіальну цілісність і конституційний устрій країни.

Служба безпеки України відкрила кримінальні провадження про причетність колишніх народних депутатів до посягання на територіальну цілісність України. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу "Інтер", інформує прес-служба відомства.

Наливайченко повідомив, що на сьогоднішній день відкриті і розслідуються кримінальні провадження щодо Олександра Єфремова, Оксани Калетник, Миколу Левченка, Вадима Колесніченка та інших, підозрюваних у посяганні на територіальну цілісність і конституційний устрій країни. Наливайченко наголосив, що виробництва ведуться в рамках статті 110 Кримінального кодексу України.

"Ми обґрунтовано їх підозрюємо, будемо переслідувати за законом і передавати справи до суду. Все, підведена риса - буде відповідальність", - сказав Наливайченко.

Нагадаємо, за словами Наливайченка, колишній керівник СБУ Олександр Якименко, проти якого порушено кримінальну справу за фактом державної зради, наразі перебуває в Севастополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.