Головний слідчий у справах щодо вбивств на Майдані заявив про можливу зупинку розслідувань у найближчі дні

17 Лютого 2016, 13:32

У Генпрокуратурі наполягають на відтермінуванні та зміні закону про Державне бюро розслідувань (ДБР), оскільки набутті ним дії призведе до зупинки роботи слідчих ГПУ. Про це повідомив під час брифінгу начальник Управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

«Моя думка, що закон про Державне бюро розслідувань має бути відтерміновано до того часу, щонайменше на півроку, поки буде чітко прописаний перехідний період», – сказав Горбатюк.

За його словами, у законі є велика кількість недоліків, які зроблять ДБР недієздатним.

«Звертаюся до Верховної Ради, залишилося три сесійні дні, зміни до закону про Державне бюро розслідувань не вносяться. Якщо вони не будуть внесені, то вся робота, яка здійснюється, яка повинна бути зроблена з метою встановлення істини та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб, 1 березня може бути зупинена. Прошу терміново на це відреагувати і терміново внести необхідні зміни в законодавство», – підкреслив Горбатюк.

Читайте також: Сергій Горбатюк: Убивства та поранення міліціонерів на Майдані почалися після перших убивств активістів

Нагадаємо, нардепи створили Державне бюро розслідувань України у листопаді 2015 року. На початку січня президент підписав закон.