НОВИНИ

Сергій Горбатюк: Убивства та поранення міліціонерів на Майдані почалися після перших убивств активістів

За словами начальника управління спецрозслідувань Генпрокуратури, учасники Майдану не використовували системно якийсь один вид зброї.

Під час Революції Гідності у центрі Києва 2014 року загинуло 13 силовиків, 215 дістали вогнепальні поранення, але наразі у зв’язку з цим підозри нікому не повідомляли. Про це в інтерв’ю «Тижню» розповів начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

За його словами, не можна сказати, що активісти використовували системно якийсь один вид зброї. Проти працівників МВС застосовували пістолети, револьвери, різні види мисливської зброї. Є кулі 5,45, як від АК.

Горбатюк зазначив, що вбивства та поранення міліціонерів почалися після 14-ї години 18 лютого, після перших убивств активістів.

«Зокрема, силовики застосували проти людей мисливські набої, якими заряджали помпові рушниці. Також був розгін у Маріїнці спільно з тітушками. І лише після того, як міліція і влада перейшли межу, протестувальники стали використовувати вогнепальну зброю. До того були каміння і «коктейлі Молотова», - сказав начальник управління спецрозслідувань ГПУ.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.