Головний редактор «Газети по-київськи» запевняє, що Коломойському брешуть

31 Березня 2011, 07:49

«Зі сказаного Ігорем Валерійовичем можна зробити єдиний висновок: м'яко кажучи, він не має в своєму розпорядженні правдивої інформації, а якщо говорити прямо, йому зловмисно брешуть. І робить це менеджмент каналу "1+1", очолюваний Олександром Ткаченком», – заявив головний редактор.

«На жаль, незважаючи на численні заклики, Ігор Валерійович так і не зміг знайти час, щоб вислухати аргументи іншої сторони. Тому доводиться приводити їх публічно», – зазначив Тихий.

За його словами, починаючи з вересня 2010 року менеджментом було підготовлено і в обумовлені терміни представлено 9 варіантів бюджету на 2011 рік.

«Всі нові варіанти виникали в міру висування Олександром Ткаченком все нових і нових ввідних… Кожного разу, коли ми, попередньо за кілька днів відіславши черговий варіант поштою для ознайомлення, приходили на "1+1" для обговорення, у нас складалася упевненість, що куратор бачить ці папери вперше», – уточнив Тихий.

За словами головного редактора, у всіх 9 варіантах бюджету були різні дефіцити, а не 30 мільйонів, як повідомив Коломойський.

«В останньому варіанті, поданому 25 лютого, дефіцит був 17,5 мільйонів гривень, і на початку березня цей бюджет був завізований відповідним управлінням Приватбанку», – уточнив Тихий.

Головний редактор газети підтвердив, що 17 березня йому дійсно надійшла пропозиція піти із займаної посади, натомість обіцяли негайне розблокування рахунків, початок виплати заборгованостей по зарплаті і поновлення друку газети.

«"Пропозиція було передано через посередника по телефону. Через 30 хвилин я приїхав до посередника і поклав йому заяву на стіл. Обдурили. Минув тиждень, ніхто нічого не розблокував, у зв'язку з чим, заява була відкликана», – розповів Тихий.

«Якщо вам не хочеться зі мною працювати, це ваше право, я піду. Але тільки не під натиском наскрізь брехливих звинувачень, які вам нашептали вищевказані люди», – звертається до Коломойського журналіст.

Нагадаємо, 25 березня Президент Віктор Янукович закликав власників і редакцію "Газеты по-киевски" врегулювати конфлікт із виходом видання, після того як журналісти «Газеты по-киевски» провели акцію протесту під стінами Адміністрації Президента.

Друковані випуски газети перестали виходити з 11 березня.

Трудовий колектив «Газеты по-киевски» заявив про тиск на редакцію і про намір ліквідувати видання. На думку Київської незалежної медіа-профспілки приводом «для репресій» послужила публікація «Газети…», «у якій було викладено кілька неприємних для влади фактів, про підготовку до нібито вільного спілкування з народом президента Віктор Януковича у прямому ефірі 25 лютого».

Холдинг «Главред-медіа» заявляє, що проблема з призупиненням виходу «Газети..» має виключно господарський характер. Медіа-холдинг належить фінансово-промисловій групі «Приват» Ігоря Коломойського.