НОВИНИ

Коломойський обіцяє відновити випуск "Газети по-киевски" після звільнення головного редактора

Співвласник групи компаній, афілійованих із Приватбанком, Ігор Коломойський заявляє, що "Газета по-киевски", акціонером якої він є, не відновить свій вихід, поки головного редактора газети Сергія Тихого не буде звільнено. Про це він повідомив журналістам.

Зі слів Коломойського, Тихий запропонував бюджет газети на 2011 рік з дефіцитом в 30 млн гривень.

"Він (Тихий) працювати не буде. Я як акціонер, що опосередковано володіє акціями газети, сказав: я був проти того бюджету, який він не захистив двічі. І працювати газета з дефіцитом в 30 млн не буде", - сказав він.

З його слів, у цій ситуації звичайна безгосподарність прикривається відсутністю свободи слова, або тиском на неї.

"Я за свободу слова, але я не готовий панові Тихому дарувати разом з цим 30 млн. Поки він не піде, жоден номер не вийде", - сказав Коломойський.

Бізнесмен спрогнозував, що 14 квітня на зборах акціонерів Тихий буде законно звільнений від своїх обов'язків.

Нагадаємо, 25 березня Президент Віктор Янукович закликав власників і редакцію "Газеты по-киевски" врегулювати конфлікт із виходом видання.

Друковані випуски газети перестали виходити з 11 березня.

Трудовий колектив «Газеты по-киевски» заявив про тиск на редакцію і про намір ліквідувати видання. На думку Київської незалежної медіа-профспілки приводом «для репресій» послужила публікація «Газети…», «у якій було викладено кілька неприємних для влади фактів, про підготовку до нібито вільного спілкування з народом президента Віктор Януковича у прямому ефірі 25 лютого».

Холдинг «Главред-медіа» заявляє, що проблема з призупиненням виходу «Газети..» має виключно господарський характер. Медіа-холдинг належить фінансово-промисловій групі «Приват» Ігоря Коломойського.

24 березня журналісти «Газеты по-киевски» провели акцію протесту під стінами Адміністрації Президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.