Голова Пентагону заявив, що США не змінять свої військові погляди щодо України

30 Грудня 2017, 10:22

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що військова роль Сполучених Штатів Америки в Україні найближчим часом змінюватися не буде. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Зараз я не думаю, що військова роль США в Україні еволюціонувала. Зараз там знаходяться наші військові тренери, які допомагають підготувати армію України у відповідності зі стандартами НАТО, і причина цього в тому, що ми хочемо переконатися, що збройні сили України служать інтересам народу України", – сказав він.

За його словами, уряд США бажає переконатися, що ВСУ служать інтересам народу Україна.

Також Меттіс прокоментував вплив на ситуацію в Україні летального зброї, яке Вашингтон у грудні офіційно погодився продати офіційному Києву.

"Поки ніхто не захоче увірватися в Україну, сподіваюся, що вплив цієї зброї не буде значним. Це оборонна зброя", – наголосив міністр.

Раніше спеціальний представник Держдепартаменту США Курт Волкер звинуватив еск-президента США Барака Обаму в обмеженні поставок летальної зброї Україні

Як повідомлялося, у Державному департаменті США заявили, що Сполучені Штати нададуть Україні "посилені оборонні можливості".

21 грудня Державний департамент США схвалив рішення про затвердження постачання в Україну летальної зброї, зокрема, снайперських систем, на загальну суму $45 млн.