Глава російського МЗС заявив, що "у нас теж є чимало приводів для занепокоєння з приводу тих дій, які чинитьСША".
Лавров підкреслив, що занепокоєння Москви "насамперед, стосується необхідності не допускати все нових і нових порушень міжнародного права, все нових і нових порушень статуту ООН". У цьому зв'язку глава російського зовнішньополітичного відомства згадав "те, що відбувалося в Лівії та навколо неї".
Лавров підкреслив, що своє занепокоєння Москва "прагне реалізувати не через гру в списки, яку, чомусь, останнім часом у Вашингтоні полюбили, а через постановку відповідних питань прямо".
Нагадаємо, раніше США підтвердили, що стосовно російських чиновників з так званого "списку Магнітського" введені обмеження на в'їзд в країну.
У свою чергу влада Росії ввели заборону на в'їзд деяким американським посадовим особам (їх кількість і посади не розголошуються). Цей список у США назвали необгрунтованим.
Відповідаючи на критику американського політика, Лавров також зазначив, що свою стурбованість США можуть висловлювати за традиційними каналами комунікації з Росією.
"Якщо щось у наших партнерів викликає занепокоєння, ми завжди готові відповідні речі обговорювати. Для цього є канали між Москвою і Вашингтоном по лінії виконавчої влади, по лінії міжпарламентських контактів", – заявив Лавров.
"Я розумію привабливість спілкування в Twitter, але для вираження якихось офіційних, серйозних пропозицій зазвичай використовуються інші формати", – сказав російський міністр у середу на прес-конференції.
Нагадаємо, республіканець Бейнер заявив, що підхід адміністрації президент США Барака Обами до відносин з Росією суперечить цінностям та інтересам Сполучених Штатів, а реакція російської сторони на "перезавантаження" "нітрохи не поступається спробі відновити міць і вплив радянських часів". Про це він згодом написав у твоєму Twitter.
Спікер палати представників закликав Обаму переглянути відносини з Росією в світлі намірів прем'єр-міністра Володимира Путіна знову балотуватися на пост президента.
Бейнер вважає, що Обама закриває очі на політичну ситуацію в Росії та ситуацію з правами людини.
Бейнер заявив, що США не повинні надавати членство Росії у Світовій організації торгівлі до тих пір, поки Москва не врегулює територіальний спір з Тбілісі, що стосується Абхазії і Південної Осетії.