Глава МЗС не летить із Зеленським на конференцію з підтримки реформ у Торонто

1 Липня 2019, 11:42

 Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вирішив не брати участі у міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні у Торонто. Про це повідомила речниця МЗС Катерина Зеленко.

 

 

"Міністр не братиме участі у візиті (до Канади. – ред.). Урядову делегацію України для участі у Третій конференції з питань реформ у Торонто очолить перший віцепрем'єр-міністр Степан Кубів", – заявила Зеленко.

 

Як повідомлялось, президент України Володимир Зеленський 1-3 липня відвідає з візитом Канаду. У Торонто глава держави візьме участь у міжнародній Конференції з підтримки реформ в Україні.

 

Нагадаємо, що 27 червня президент України Володимир Зеленський висловив обурення тим, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін без погодження з ним відповів на ноту МЗС Росії щодо звільнення українських моряків згідно з рішенням Міжнародного Трибуналу ООН з морського права.

 

У відповідь, Клімкін заявив, що його відомство мало повноваження без погоджень із президентом направляти відповідь на ноту Росії щодо суду над полоненими українськими моряками.