Глава Мінкульту анонсував оголошення переможця проекту музею Революції Гідності

18 Червня 2018, 20:57

Міністр культури України Євген Нищук повідомив, що 27 червня оголосять переможця проекту "Музей Революції Гідності". Про це в понеділок, 18 червня, він повідомив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

 

"27 червня буде засідання міжнародного журі з визначення переможця проекту Музею Героїв Небесної Сотні – Революції Гідності. Це дасть можливість конкретно підходити і до бюджетного планування", – наголосив Нищук.

 

За його словами, уже розпочалася підготовка до п'ятої річниці Революції Гідності. Як зазначається, цього року уряд виділив 200 мільйонів гривень на Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності.

 

Як повідомлялося, 15 лютого президент Петро Порошенко повідомив, що результати конкурсу "Музей Революції Гідності" будуть оголошені в червні 2018 року.

 

Нагадаємо, 20 жовтня український інститут національної пам'яті оголосив конкурс на найкращу проектну пропозицію для об'єкту "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності". 

 

Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції гідності Ігор Пошивайло заявив, що державним бюджетом 2018 року на будівництво музею заплановано близько 20 млн грн.

 

Додамо, 14 вересня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали земельну ділянку Музею Революції Гідності орієнтовною площею 1,22 га.