НОВИНИ

Київрада виділила понад гектар землі для музею Революції Гідності

За відповідне рішення проголосували 96 депутатів.

У четвер, 14 вересня, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали земельну ділянку Музею Революції Гідності орієнтовною площею 1,22 га. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Згідно з повідомленням, мова йде про ділянку на алеї Героїв Небесної Сотні (Інститутська),3, що у Печерському районі столиці. На відповідній земельній ділянці передбачається будівництво, експлуатація та обслуговування меморіально-музейного комплексу. Територія перебуває у комунальній власності Києва.

“Ми маємо пам’ятати захисників нашої країни. Три роки тому за нашу незалежність і демократію люди заплатили ціною власного життя. Тому ми обов'язково маємо створити Музей Революції Гідності, таким чином вшановуючи пам’ять героїв. Земельна ділянка на Алеї Героїв Небесної Сотні, 3, відповідає всім вимогам, містобудівній логіці та історичній зумовленості”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Нагадаємо, в Україні зареєстрували Музей Майдану - Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музею Революції Гідності, присвячений масовим протестам на Майдані Незалежності в центрі Києва взимку 2013-2014 рр.

Також раніше повідомлялося, що в січні під час засідання Постійної комісії з питань землекористування, містобудування та архітектури Київської міської ради одноголосно було підтримано відведення земельної ділянки на Алеї Героїв Небесної Сотні, 3-5. У лютому міськрада підтримала надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.