Глава кримінальної поліції Німеччини розповів про зв’язок Кадирова та злочинних угруповань в країні

12 Березня 2018, 13:37

У Німеччині зросла активність злочинних угруповань, які отримують підтримку з боку вищого керівництва Чечні. Про це заявив глава Федерального відомства у кримінальних справах Міхаель Нагель, повідомляє Укрінформ.

 

 «Федеральне відомство у кримінальних справах тримає в полі зору до 250 осіб з Чечні та з Північного Кавказу. Вони, ймовірно, відіграють важливу роль в організованій злочинності в Німеччині», – сказав Нагель.

 

За його словами, ці угруповання поводяться усе більш активно, не задовольняючись вже роботою «найманців» для інших угруповань і проникаючи в кримінальний бізнес. Вони підминають під себе цілі «напрями», такі як незаконний обіг наркотиків, грабіж, крадіжки і виготовлення фальсифікату.

 

Глава відомства у кримінальних справах зазначив високу схильність до насильства у членів цієї категорії злочинних угруповань. Багато хто з них пройшов підготовку у школах єдиноборств.

 

Нагель також звернув увагу на особисті зв'язки і «фінансові стосунки» деяких з цих осіб з лідером Чеченської Республіки Рамзаном Кадировим.

 

За його словами, «не варто недооцінювати небезпеку, яка виходить від північнокавказьких і особливо чеченських груп правопорушників».

 

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що контррозвідка Німеччини попередила про загрозу терористів із Північного Кавказу.