Геращенко вважає, що влада зробила з хамства норму української політики

20 Березня 2012, 08:13

«Сьогодні треба ставити питання не про інцидент з Геращенко. Тому що це не поодинокий випадок. У нас є Калашніков, який побив журналістку. У нас є прем`єр Криму Могильов, який дозволив собі по-хамськи під гигикання і улюлюкання образити жінку – пані Кужель. І ніхто ж за це не вибачився. У нас є депутат Чечетов, який одного разу заявив жінці в парламенті: ви важите, як тумбочка. Таких випадків – десятки. Йдеться про ставлення до жінки в політиці і взагалі до жінки, яке демонструє партія влади», – пояснила Геращенко.

За її словами, такі принизливі фрази стали нормою в українській політиці.

«Я усвідомила, що від подібної поведінки колег по парламенту мене не рятує ні мій статус, ні наше якесь особисте знайомство, що він собі дозволив так мене принизити на очах спостерігачів, цих жінок-вчителів, які потім підходили до мене і казали: Ірино, чого ви від нас хочете. Якщо вони так з вами поводяться, то хто ми для них взагалі?», – розповіла народний депутат.

Геращенко вважає інцидент в Обухові ганьбою для партії влади.

«Там були міжнародні спостерігачі. Вони були шоковані. Вони говорять: ми вперше бачимо, як на наших очах ні сіло ні впало до жінки застосовується сила», – розповіла Геращенко, і додала, – «Мельнику не місце в політиці».

На думку опозиціонерки, попри подану заяву, Генпрокуратура навряд чи розслідуватиме цей інциденти.

Свій сумнів вона пояснила тим, що раніше ГПУ «закрила очі, коли чоловікам пробивали голови в парламенті – начебто ніхто не бачив».

«Але колись потрібно поставити крапку в цьому хамстві. Тим більше це важливо напередодні виборів у ВР. Інакше це безчинство триватиме», – наголосила Геращенко.

За її словами, вибачатися перед Мельником, як він того вимагає, вона не збирається, оскільки «немає за що вибачатися».

«Я ще раз наголошую, після цього інциденту я сказала товаришу Мельнику, що він є хамом. І я готова це повторити мільйон разів. Якщо я зміню свою точку зору, здивуються в першу чергу українські громадяни і журналісти». – підкреслила Геращенко.

18 березня народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник застосував силу проти народного депутата  Ірини Геращенко (НУНС). Це сталося на одній з виборчих дільниць Обухова, де проходили вибори міського голови. 

Після інциденту сам Мельник зажадав вибачень від Геращенко за образу. Вона, начебто, обізвала його хамом.