НОВИНИ

"Регіонал" застосував силу до народного депутата Ірини Геращенко

Проти народного депутата України Ірини Геращенко (НУНС) застосував силу парламентарій від Партії регіонів Петро Мельник. Це сталося на одній з виборчих дільниць Обухова, де вихідними проходили вибори міського голови. про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Ірина Геращенко.

"Після кількох дзвінків і скарг щодо порушень на виборах мера Обухова поіхали з колегами- депутатами на виборчі дільниці спостерігати за перебігом голосування і підрахунком голосів. Мені дісталася 13 дільниця, - пише Геращенко. - Там довірена особа кандидата від ПР почала мене впритул в обличчя знімати на IPad, вимагати, аби я вийшла з дільниці. А потім заявився нардеп від ПР Петро Мельник , взяв мене під руки , підняв і просто намагався.....винести з дільниці", - зазначила політик.

"Вперше зіштовхнулася з тим, що проти мене застосовували фізичну силу. До того ж ми в різних вагових категоріях - цей Мельник великий огрядний чолв'яга, а я - 1 метр 58 см. Реально мене захистили міжнародні спостерігачі . Якщо так чинять з жінкою - нардепом - то що ці ПР-вські депутати робитимуть з іншими спостерігачами на парламентських виборах. Звичайно, я напишу скаргу в прокуратуру, вимагатиму розглянути цей вчинок на регламентному комітеті", - сказала вона.

Як відомо, 18 березня проводилися позачергові вибори Обухівського міського голови (Київська область). Під час проведення голосування штаби кандидатів та громадські організації заявляли про масові порушення під час виборів.

Однак, у Комітеті виборців України заявили, що вибори міського голови Обухова Київської області відбувалися без будь-яких порушень чинного законодавства. Зі схожою заявою виступили правоохоронці, зазначивши, що на виборах не зафіксовано «каруселей» та голосування за відкріпними талонами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.