Генпрокурор: Тимошенко п’є воду і соки

4 Травня 2012, 16:54

За словами генпрокурора коли у Тимошенко запитали, голодує вона чи ні, екс-прем'єр відповіла: "Я не голодую".

Окрім того, глава відомства повідомив, що в останні дні Тимошенко вживає лише воду і сік. За його словами, коли людина оголошує голодування – їй надають особливий статус. Зокрема, поміщають в окрему ізольовану камеру без холодильника і спостерігають за нею.

"Крім того, передбачена заява про голодування, з якої керівник установи з'ясовує причини голодування", – сказав він.

Нагадаємо, керівництво Качанівської колонії повідомило, що 20 квітня засуджена Тимошенко отримала продуктову передачу, яка містила: борщ, паску, сир, кабачкову кашу, помідори консервовані, хліб, фреш (морквяний, апельсиновий), компот з чорносливом, ряжанку, пюре з хурми, сьомгу, фрукти (апельсин, нектарин, виноград, груші, яблука), часник, сметана, Активиа, Актимель, вода Моршинська.

Натомість, захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що інформація про передачу продуктового набору не відповідає дійсності. За його словами, екс-прем'єру за весь час з моменту оголошення голодування передали лише 6 літрів питної води.

3 травня, дочка екс-прем’єра Євгенія Тимошенко повідомила, що її мати дуже слабка у зв'язку з голодуванням. 4 травня у колонію до Тимошенко прїхали українські та німецькі медики.

Нагадаємо, ек-прем'єр оголосила голодування з 20 квітня.