Генпрокуратура затримала Єфремова

14 Лютого 2015, 23:36

Генеральна прокуратура України спільно із співробітниками Служби Безпеки України затримала екс-главу фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Про це повідомив Генпрокурор Віктор Шокін. 

"У суботу, 14 лютого, було проведено спецоперацію із затримання екс-голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Єфремова Олександра Сергійовича", – повідомили в ГПУ.

Як повідомив Шокін, Єфремов підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 Кримінального Кодексу України – "зловживання службовим становищем за обтяжуючих обставин" та "службове підроблення". 

Як відомо, Генеральна прокуратура за запитом уповноваженого президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірини Геращенко перевіряла причетність депутата Наталії Королевської та екс- "регіонала" Олександра Єфремова до фінансування бойовиків на Донбасі.

Нагадаємо, у листопаді СБУ відкрила і розслідує кримінальні провадження щодо Олександра Єфремова, Оксани Калетник, Миколи Левченка, Вадима Колесніченка та інших, підозрюваних у посяганні на територіальну цілісність і конституційний устрій країни.