Генпрокуратура запідозрила нардепа Мураєва в ухиленні від сплати податків

14 Серпня 2017, 14:35

Генеральна прокуратура розпочала досудове розслідування щодо можливого ухилення від сплати податків позафракційним депутатом Верховної Ради Євгеном Мураєвим. Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду від 3 серпня.

Зазначається, що досудовим розслідування встановлено, що Мураєв, депутат Верховної ради України восьмого скликання, подав подав до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну електронну декларацію за 2015 рік, у якій у пункті 12 задекларував, зокрема, готівкові кошти у сумі 2 тисячі доларів США, 1 млн євро та 18, 5 тис. грн

Крім того, вартість задекларованого ним легкового автомобіля становить 960 тисяч грн. Водночас, за даними Державної фіскальної служби України, доходи народного депутата за період з 2007 до 2015 року, з яких сплачено податки та інші обов'язкові платежі, склали лише 1 751 957 грн.

Суд задовольнив клопотання прокурора ГПУ і призначив позапланову документальну перевірку громадянина Мураєва з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998-2016рр.

Організацію проведення цієї перевірки покладено на співробітників ДФС.

Нагадаємо, раніше ЗМІ поширили інформацію, що Генеральна прокуратура України підозрює міністра фінансів Данилюка в ухиленні від сплати податків