НОВИНИ

ГПУ підозрює Данилюка у несплаті податків

Правоохоронний орган розслідує купівлю посадовцем дорогої нерухомості та автомобіля.

Генеральна прокуратура України підозрює міністра фінансів України Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. Про це свідчить рішення Печерського районного суду столиці від 18 липня 2017 року.

Суд, згідно з документом, доручив працівникам Державної фіскальної служби провести перевірку міністра фінансів на предмет дотримання вимог податкового та валютного законодавства за період з 1998 по 2016 року.

Слід зазначити, що, згідно з даними ГПУ, у 2010-2014 роках Данилюк очолював координаційний центр з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента України, є у біографії міністра, оприлюдненій на офіційному сайті Міністерства фінансів.

За вказаний період доходи Данилюка, згідно з декларацією, становили 556,1 тис. гривень. Слідство з'ясувало, що чиновник у цей час здійснив дорогі покупки, а саме, житловий будинок площею 290 кв. м вартістю 2 мільйонів гривень та автомобіль BMW Х5.

Також у 2014 році Данилюк поклав на депозитний рахунок в "Укрсоцбанку" 519,6 тисяч  гривень. У зв'язку з цим, у слідства виникли підозри в несплаті чиновником податків.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.