Генпрокуратура вже готова передати в суд справу зятя Онопенка

16 Лютого 2011, 15:25

Зокрема, обвинувачений та його адвокат закінчили ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, тобто виконали вимоги ст. 218 Кримінально-процесуального кодексу України, і справа найближчим часом буде направлена до суду для розгляду по суті, повідомляє УНІАН.

Як повідомлялось, 15 лютого слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури змінив міру запобіжного заходу Корнійчуку з тримання під вартою на підписку про невиїзд.

Нагадаємо, 24 грудня 2010 року Генпрокуратура затримала екс-першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, який раніше очолював фінансову практику фірми «Магістр & Партнери». Суд 30 грудня ухвалив рішення про взяття під варту Корнійчука на два місяці.

У лютому 2011 року суд дозволив Генпрокуратурі провести вилучення документів у банку, який вів рахунки компанії Корнійчука.

Генпрокуратура також перевіряє інформацію про причетність Корнійчука до незаконного заволодіння шляхом шахрайства кредитними коштами іноземного банку у валюті сумою, еквівалентною 64 млн гривням.

Голова Верховного суду Василь Онопенко 14 лютого зустрічався з президентом Віктором Януковичем, під час якої підтримав запроваджену президентом судову реформу. Раніше голова ВСУ мав намір розказати президенту про «вибірковий» стан правосуддя в Україні

15 лютого Генпрокуратура також винесла постанову про закриття кримінальної справи, порушеної проти Ірини Онопенко.