НОВИНИ

Зятя Онопенка випустили під підписку про невиїзд

Екс-заступнику міністра юстиції Євгенію Корнійчуку змінили запобіжний захід на підписку про невиїзд. Про це повідомив його адвокат Ігор Фомін.

За його словами, таке рішення ухвалив слідчий прокуратури у зв'язку з тим, що сторона Корнійчука завершила ознайомлення з матеріалами справи проти екс-чиновника.

Нагадаємо, 24 грудня 2010 року Генпрокуратура затримала екс-першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, який раніше очолював фінансову практику фірми «Магістр & Партнери». Суд 30 грудня ухвалив рішення про взяття під варту Корнійчука на два місяці.

У лютому 2011 року суд дозволив Генпрокуратурі провести вилучення документів у банку, який вів рахунки компанії Корнійчука. 

Генпрокуратура також перевіряє інформацію про причетність Корнійчука до незаконного заволодіння шляхом шахрайства кредитними коштами іноземного банку у валюті сумою, еквівалентною 64 млн гривням.  

Голова Верховного суду Василь Онопенко 14 лютого зустрічався  за президентом Віктором Януковичем, під час якої підтримав запроваджену президентом судову реформу. Раніше голова ВСУ мав намір розказати президенту про «вибірковий» стан правосуддя в Україні. 

15 лютого Генеральна прокуратура винесла постанову про закриття кримінальної справи, порушеної стосовно Ірини Онопенко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги