Генпрокуратура цікавиться записами Мельниченка не лише про Гонгадзе

31 Березня 2011, 18:46

"Мене сьогодні допитували вже по записах, які не стосуються Гонгадзе. І, на моє переконання, це дуже важливий крок, тому що я бачу, що будуть розслідувати не тільки справу Гонгадзе, а й інші факти злочинів, які задокументовані на записах", – сказав він.

Екс-майор не повідомив, за якими саме фактами його допитували.

"Я наголошував, що на записах є факти фальсифікації президентських виборів і так далі. На моє особисте переконання, Генпрокуратура починає реально розслідувати злочини, скоєні 10 років тому", – зазначив Мельниченко.

"Я абсолютно переконаний в тому, що Володимир Михайлович Литвин повинен відповідати перед українським судом за ті злочин, які він скоював як проти особистості, так і проти держави Україна в цілому", – сказав він.

Нагадаємо, 22 березня перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін під час прес-конференції заявив, що плівки Миколи Мельниченка визнані речовим доказом у справі колишнього президента Леоніда Кучми.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає виклики  Кучми на допит у Генеральну прокуратуру у кримінальній справі про вбивство Гонгадзе кампанією, спрямованою проти спікера.

Екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко заявив, що в 2000 році Володимир Литвин планував вчинити державний переворот. Він пояснив, що Литвин хотів зробити так, щоб Леонід Кучма залежав від нього, щоб "зв'язати його кров'ю". Литвин подав на Мельниченка до суду.