Генпрокуратура спростовує розблокування активів братів Клюєвих в Австрії

3 Березня 2015, 20:20

Генеральна прокуратура України спростувала інформацію про розблокування активів братів Клюєвих в Австрії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"У деяких ЗМІ, як українських, так і іноземних 2 березня 2015 р. з'явилися повідомлення про зняття в Австрії арешту з рахунків і майна компанії SLAV AG братів Клюєвих. З метою недопущення введення суспільства в оману повідомляємо, що активи братів Клюєвих залишаються заблокованими згідно обмежувальних санкцій ЄС, застосованих європейською стороною зазначених осіб у березні минулого року", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що наявність обмежень щодо SLAV AG підтверджується відомостями з Реєстру компаній Республіки Австрія станом на 03.03.2015.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бізнес Клюєвих в Австрії розблокований.

Як відомо, наприкінці лютого 2014 року Австрія заблокувала активи 18-ти регіоналів, серед яких опинилися Віктор Янукович, його син Олександр, екс-прем'єр-міністр Микола Азаров, колишній віце-прем'єр Сергій Арбузов, колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, екс-голова Адміністрації президента Андрій Клюєв. Їх підозрювали у порушенні прав людини та корупції. У квітні ж стало відомо, що Австрія заморозила близько 6 млн. євро і більш ніж 10 рахунків, які належали колишнім українським чиновникам.