Генпрокуратура повідомить про справу проти Кучми?

21 Березня 2011, 20:24

Проти колишнього президента Леоніда Кучми порушено кримінальну справу в рамках розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Цю інформацію "Українській правді" підтвердили двоє, не пов’язаних між собою, джерел з вищих ешелонів влади.

Очікується, що про це буде публічно повідомлено у вівторок на прес-конференції першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

Нагадаємо, ранiше в понедiлок деякi iнтернет-видання з посиланням на джерела, наближенi до Генпрокуратури, повiдомили, що це вiдомство порушило кримiнальну справу проти екс-президента Леоніда Кучми “за підозрою в організації вбивства журналіста Георгія Гонгадзе”.

У Генпрокуратурі не підтвердили і не спростували цю інформацію.«У прес-службі немає такої інформації. Ми її не підтверджуємо і не спростовуємо», – сказав начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Водночас перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін в телефонній розмові з УНІАН на запитання, чи справді Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно екс-президента, відповів: «Ви ж знаєте телефон прес-служби, з цими питаннями звертайтесь до неї».

Нагадаємо, у березні Апеляційний суд відмовив у задоволенні клопотання про визнання вбивства журналіста Георгія Гонгадзе замовним.

Представники вдови Гонгадзе заявили, що слідство робить спроби зменшити провину Пукача й приховати від відповідальності замовників убивства.