Геннадій Москаль: Клан Балог майже втратив Закарпаття після виборів

10 Грудня 2015, 11:04

Після проведення місцевих виборів-2015 клан Балог майже втратив вплив на Закарпатську область. Про це в інтерв’ю «Тижню» розповів очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

«Вони майже втратили область. Голова обласної ради у нас від «Солідарності». Балоги вперше виявилися в опозиції. А контроль зберігають лише в Мукачевому та на Мукачівщині. У решті районів, від Ужгорода й до високогір’я, все впало. Фактично відбулося звільнення Закарпаття від «Єдиного центру», повідомив він.

Та й узагалі, за словами Москаля, якщо «Єдиний центр» є загальноукраїнською партією, то це недоробка законодавства.

«Його кандидати мали б у двох третинах України балотуватися. Але «Центр» скотився до містечкового рівня. Можна сказати, що нині є певна втома від одноосібного правління Віктора Івановича (Балоги. – ред.). Ви ж знаєте, раніше без нього і птахи не літали, й кабани не ходили, й корови не доїлися», пояснив очільник Закарпатської ОДА.

Також Москаль зазначив, що напередодні голосування Балоги були переконані, що все контролюють і тому не вдалися до перекупу членів облради чи інших маніпуляцій

«Якби вони могли, то напередодні голосування це (перекуп членів облради – ред.) зробили б. Але були переконані, що все контролюють. А коли залунали істеричні дзвінки з Мукачевого, було пізно. Був момент, який «Єдиний центр» проґавив. Вони мали голову лічильної комісії. І в цьому полягала загроза, адже ми на це не впливали. І якби Балоги відчули небезпеку, то він склав би повноваження, а нового обрати не змогли б. І все — комісія паралізована. Але цього не сталося. Програвати треба достойно. Не треба паніки й крику. Так, можливо, усі хотіли перемогти з чистими руками і в білих рукавичках, щоб не забруднитися. Але в політиці так не буває», розповів він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».