Геннадій Корбан: У Дніпропетровську намітився масштабний реванш колишніх «регіоналів»

1 Жовтня 2015, 15:55

Очільник партії «УКРОП» Геннадій Корбан вважає, що у Дніпропетровську на місцевих виборах намітився масштабний реванш колишніх представників «Партії регіонів» фактично влада об’єдналася з так званим Опозиційним блоком. Про це він розповів в інтерв’ю «Тижню».

«Це справді так. Намітився масштабний реванш. Фактично влада об’єдналася з так званим Опозиційним блоком. Насамперед це простежується у складі територіальних комісій. У Дніпропетровську та області за партійними квотами БПП, «Самопомочі», «Батьківщини» заведені люди Олександра Вілкула. А точніше працівники компаній, контрольованих Рінатом Ахметовим», відповів він на запитання, на скільки реальний реванш колишніх регіоналів на місцевих виборах у Дніпропетровську.

Він зазначив, що в регіоні є потужний рух, маса активістів, громадських діячів, волонтерів, яких можна залучити до списків. Та влада чомусь вирішила піти легким шляхом.

Водночас, за словами Корбана, у цілому у Дніпропетровській області, яка раніше була за біло-синіх, вдалося переламати ситуацію.

«Нам вдалося переламати ситуацію. Якщо раніше Дніпропетровська область була «ватною», її заносили в «синю зону», то сьогодні все інакше. Більшість дніпропетровців — це люди, які голосують за демократичне майбутнє в тому чи тому вигляді. Так, Опозиційний блок набирає більше, якщо порівнювати його з однією партією. Але якщо брати всіх, то екс-регіонали в серйозній меншості. Це 24–25%. Решта — продемократичні сили. На минулих виборах у Раду біло-сині взяли 21% у Дніпропетровську, 24% — в Кривому Розі та Павлограді. При явці 49% і 51% відповідно. Це їхній поріг. Вони його не перестрибнули. Може, трохи електорату додалося через економічні невдачі в країні. Але глобально вони не підросли», розповів політик.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».