Франсуаза Том: Росія — це сукупність бандитських формувань

24 Травня 2018, 15:35

Російська Федерація — це сукупність бандитських формувань, де вплив кримінального світу як на світогляд самого президента Владіміра Путіна, так і на внутрішню організацію російської держави є дуже потужним. Таке переконання в інтерв’ю Тижню висловила французький історик Франсуаза Том.

 

«Цей вплив (кримінального світу, — Ред.) є дуже потужним. У своїй книзі я повертаюся до радянських часів та показую виняткову важливість зони. Я вважаю, вона грала роль своєрідної суспільної підкладки. Концентраційні табори за фактом перебували під контролем злочинного світу. Коли Радянський Союз розпався, офіційна влада та злочинний світ сформували спільну систему управління суспільством. Путінський режим є яскравою ілюстрацією цього об’єднання», — відповіла вона на запитання, у він полягає вплив кримінального світу як на світогляд Путіна і на внутрішню організацію РФ.

 

 

Том наголосила, що організована злочинність зуміла нав’язати країні свої правила поведінки та внеможливила появу модерної держави. Адже РФ — це сукупність бандитських формувань.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»