Фонд соцстрахування витратив більше півмільйона гривень на неіснуючі семінари

10 Листопада 2013, 12:27

"Упродовж 2011-2012 років керівники Виконавчої дирекції Фонду соцстраху, включали в акти приймання – передачі та оплачували окремі послуги з проведення семінарів та експертизи документації, розроблення систем профілактики, технічних правил і рекомендацій, виготовлення та розміщення публікацій у засобах масової інформації, які насправді не надавалися", – повідомив Роман Романчук, начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Генеральної прокуратури.

Він також додав, що в наслідок цього Фонду завдали збитків на загальну суму 618 тисяч гривень.

За результатами перевірки, Генеральна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про зловживання владою або службовим становищем посадовцями Фонду кримінального правопорушення. Розпочато досудове розслідування.

Відповідно до статті 364 кримінального кодексу України, зловживання владою або службовим становищем, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.