НОВИНИ

Одеські комунальники обібрали державу на 1,4 млн грн

В Одеській області посадовці комунального підприємства сфальсифікували борги за воду та світло, отримавши з держбюджету 1,4 млн грн. Про це повідомили у прес-службі МВС Одеської області.

Згідно з повідомленням, посадовці комунального підприємства "з метою незаконного отримання субвенції з державного бюджету" сфальсифікували заборгованість - навмисно внесли до офіційних документів неправдиві дані про нібито наявну заборгованість перед постачальником за спожиту воду та електроенергію.

Встановлено, що реальна кредиторська заборгованість відсутня, оскільки комунальники спільно з постачальниками електроенергії та води уклали договір із організації взаєморозрахунків у сумі 1,4 млн грн. Таким чином, за даними міліції, комунальники незаконно одержали з державного бюджету вищезазначену суму.

В результаті розслідування колишнім директорам і головним бухгалтерам міського комунального підприємства минулого тижня оголосили про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.2 ст.366 (службове підроблення), ч.2 ст.222 (шахрайство з фінансовими ресурсами) і ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Дані статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до дванадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років і з конфіскацією майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.